pband
06 دی 1401 - 11:13

توسعه و پیشرفت در پرتو وحدت و یکپارچگی است

رئیس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای گمنام در تهران گفت: اگر امروز توسعه و پیشرفت داریم، در پرتو وحدت، اتحاد و یکپارچگی انجام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای گمنام در تهران گفت: مردم نسبت به هرگونه خلاف ارزش‌ها عمل کردن باید حساس باشند. برای ما دوگانه‌های غلط درست نکنید، دوگانه ما، استقلال طلبی و وابستگی است. دوگانه‌ی ما دلبستگی به خدا و ارزش‌ها است و در مقابل کسانی که در مقابل دین و ارزشهای الهی و انسانی ایستادگی می‌کنند و حقوق انسان‌ها را پایمال می‌کنند.

وی افزود: امروز پیوند ملت ما در کنار ابدان مطهر شهدا، پیوند انسجام، وحدت، پیوند یکپارچگی همه اقوام و مذاهب در ایران است.

رئیس جمهور گفت: اگر امروز توسعه و پیشرفت داریم، در پرتو وحدت، اتحاد و یکپارچگی انجام شده است. هر کسی بخواهد انسجام ملی را برهم بزند، در جهت راهبرد دشمن حرکت کرده است.

وی افزود: وحدت و انسجام ما یک امر حتمی و قطعی است که باید برای آن پافشاری کرد.

رئیسی گفت: اطمینان دارم با مشارکت مردم نرخ ارز و تورم متحول خواهد شد و کاهش پیدا خواهد کرد. تردید ندارم هر جا که مردم حضور پیدا کردند، بسیاری از این خواسته‌ها قابل انجام است.

تکمیل می‌شود…

منبع: مهر
شناسه خبر: 937975